Merkur Solingen
  Dovo Solingen
    Muhle
    Parker
 
  Geo F Trumper
 
 
   D.R.HARRIS
Baxter
 
 

 

 

 

 

 

 

 

NAJKUPOVANEJŠIE


Ručné holiace strojčeky / Fatip

Fatip - holiace strojčeky

Taliansky dizajn

Už od 19. storočia bola, PREMANA, malebná a izolovaná dedinka v horách, hraničiaca s jazerom Lecco, preslávená pre svoju výrobu nožníc, čepelí a nožov.

Korene špecializácie na výrobky zo železa siahajú až do dôb Rímskeho Impéria, keď bola železná ruda objavená v tomto regióne. Od roku 1882, bol FRAZINI s rodinou preslávený svojov výrobou po celom Taliansku.

V roku 1998 sa, zavedením PAFARO ochrannej známky, otvorila perióda inovácie. Začali sa vyrábať nové produkty a niektoré z nich boli zaradené medzi profesionálne. V 60. rokoch minulého storočia bola výroba obohatená o produkciu holiacich strojčekov. A pre vývoj na trhu, FAZZINI začal v 90. rokoch s produkciou výrobkou, ktoré sú súčasťou každého správneho vybavenia pedikúry.

Kvalita použitých materiálov sa neustále zlepšovala, rovanko to bolo s používaním exkluzívnych technológií a kontol kvality. A tak sa zabezpečila precíznosť a výborné produkty.  Tento progresívny vývoj zabezpečil úspech a dostal medzi najlepších v Európe. Značka FAZZINI je zárukov kavality, bezpečnosti  a profesionality po celom svete.EUR
EUR
novinka


novinka
 

cena 31,00 EUR

skladom

MDNmMzVj